Zavolajte nám
+421 918 794 348
Dohodnite si stretnutie
Otvorenie zariadenia je plánované v januári 2021.  Vaše otázky a žiadosti o predbežné rezervácie môžete posielať na e-mail: info@agapeseniorpark.sk

Senior Park

Lokalita
Starostlivosť
Komunita
Odborníci
Priebeh výstavby

Lokalita

Moderný areál Agapé Senior Park budujeme v obci Horný Bar na Žitnom ostrove, ktorá bola kedysi sídlom grófov. Areál obklopený Dunajom a Malým Dunajom leží vo vidieckej oblasti len pár kilometrov od Bratislavy, Dunajskej Stredy či Šamorína, aby naši klienti našli harmóniu v spojení pokoja a mestského diania či možností.

Starostlivosť

Agapé Senior Park nie je len nadštandardné ubytovanie. Zakladáme si na profesionálnej starostlivosti s prihliadnutím na zdravotný stav a potreby vás, vašich rodičov i starých rodičov alebo pacientov s Alzheimerovou či Parkinsonovou chorobou.

Komunita

Individuálnym prístupom, skupinovou činnosťou a každodennými aktivitami chceme podporovať socializáciu klientov a vytváranie priateľských komunít seniorov s deťmi a dospelými, ktoré prispievajú k ich celkovej radosti zo života. Aplikácia najnovších psychologických poznatkov je možná aj vďaka dobrej komunikácii s obcou a jej inštitúciami.

Odborníci

Staviame na pevných základoch. O tom, ako sa budú vaši najbližší v našom zariadení cítiť, rozhoduje najmä náš zdravotnícky tím, ktorý ponúka svoje dlhoročné skúsenosti v rámci starostlivosti o seniorov doma i v zahraničí.

Priebeh výstavby

Jún 2020
Máj 2020
Apríl 2020
Marec 2020
Február 2020
Január 2020
December 2019
November 2019

Máte záujem u nás pracovať?

Hľadáme odborníkov v oblasti starostlivosti o seniorov. Ak vás táto oblasť zaujíma, máte skúsenosti a disponujete empatiou a ľudským prístupom, kontaktujte nás priamo alebo prostredníctvom sekcie KARIÉRA.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit,
info@agapeseniorpark.sk
+421 918 794 348

Chcete vedieť viac?

Otvorenie zariadenia je plánované v januári 2021. Vaše otázky a žiadosti o predbežné rezervácie môžete posielať na e-mail: info@agapeseniorpark.sk
Všetky práva vyhradené © 2019 | Agapé senior park
map-markerchevron-rightcalendarphoneenvelope