Zavolajte nám
+421 918 794 348
Dohodnite si stretnutie
Otvorenie zariadenia je plánované v januári 2021.  Vaše otázky a žiadosti o predbežné rezervácie môžete posielať na e-mail: info@agapeseniorpark.sk

Často kladené otázky

Pripravili sme pre vás súhrn najčastejších otázok, ktoré nám kladiete.

? Aký je postup, keď si chcem rezervovať miesto či službu v Agapé Senior Park?

V prvom kroku je podstatné kontaktovať nás. Budeme otvorení stretnutiu, no s ohľadom na váš čas vieme komunikovať aj elektronicky. Ďalším krokom bude rozhovor a zistenie, o akú z ponúkaných služieb máte pre seba alebo svoju blízku osobu záujem. Nasleduje konzultácia s lekárom, ktorý po stanovení či potvrdení diagnózy určí optimálnu starostlivosť. Cieľom celej komunikácie je, aby sme v konečnom dôsledku dospeli k obojstrannej spokojnosti.

? Môžem si rezervovať miesto pre môjho rodiča už teraz?

Ešte, žiaľ, nevieme potvrdiť presný dátum otvorenia Agapé Senior Parku, ale pre mnohých ľudí je to možnosť rezervovať si miesto, službu už vopred a časom neriešiť stres z toho, kam umiestniť svojho blízkeho alebo seba v pokročilom štádiu choroby.

? Budete vedieť zabezpečiť starostlivosť a dohľad aj pre pacientov s Alzheimerovou chorobou?

Áno. Jednou z častí Senior Parku, ktoré pripravujeme, je aj priestor pre ľudí s touto diagnózou. Okrem priestoru sme pripravení poskytnúť im aj odbornú starostlivosť zameranú na toto nepríjemné ochorenie.

? Budete prijímať aj imobilných pacientov?

Áno. Naše zariadenie sa snažíme prispôsobovať ako ľudom na invalidnom vozíku, tak aj úplne imobilným. Riešením je okrem nadštandardnej starostlivosti aj bezbariérový prístup. V Senior Parku sa ľudia na vozíčkoch budú môcť pohybovať sami, v prípade potreby aj v sprievode ošetrovateľov či opatrovateliek.

Máte záujem u nás pracovať?

Hľadáme odborníkov v oblasti starostlivosti o seniorov. Ak vás táto oblasť zaujíma, máte skúsenosti a disponujete empatiou a ľudským prístupom, kontaktujte nás priamo alebo prostredníctvom sekcie KARIÉRA.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit,
info@agapeseniorpark.sk
+421 918 794 348

Chcete vedieť viac?

Otvorenie zariadenia je plánované v januári 2021. Vaše otázky a žiadosti o predbežné rezervácie môžete posielať na e-mail: info@agapeseniorpark.sk
Všetky práva vyhradené © 2019 | Agapé senior park
map-markerchevron-rightcalendarphoneenvelope