Zavolajte nám
+421 918 794 348
Dohodnite si stretnutie
Otvorenie zariadenia je plánované v januári 2021.  Vaše otázky a žiadosti o predbežné rezervácie môžete posielať na e-mail: info@agapeseniorpark.sk

Vianočné výzvy

O výzvach
Výzva č. 1
Výzva č. 2
Výzva č. 3
Výzva č. 4

Zapojte sa do vianočnej výzvy a pomôžte seniorom vo svojej rodine či okolí.


Máme pre vás špeciálny adventný kalendár! 

Sme zvyknutí každý rok dostávať, no my chceme z lásky dávať tým, pre ktorých bol tento rok najnáročnejší, a to seniorom.

Preto sme sa rozhodli, že každý decembrový týždeň uverejníme jednu výzvu. Zapojiť sa môže ktokoľvek z vás, kto starých rodičov má, alebo pozná osamelých susedov a chce šíriť dobro a lásku s nami 

Každý týždeň chceme počas výzvy seniorom pripraviť nezištnú pomoc či prekvapenie pod #agapepomaha. Pridajte sa a sledujte nás na našich sociálnych sieťach.

Zapojte sa aj vy a povedzte o tejto výzve čo najväčšiemu počtu ľudí, aby sme pre seniorov spoločne vyčarovali kúzelný vianočný čas plný zázrakov.

Výzva č. 1


Poďme venovať seniorom namiesto čokolády a cukríkov čaj na imunitu, čerstvé ovocie či oriešky od Mikuláša. Pochutnajú si rovnako, a navyše to bude mať pozitívne účinky na ich zdravie. A nezabudnite – hlavne bezpečne, no s láskou.
Pripojte im k tomu peknú vianočnú pohľadnicu alebo list s láskyplným odkazom. Pošlite nám do komentára fotku s tým vašim balíčkom a inšpirujte tak aj ostatných. 

Mikulášsky balíček prinavráti spomienky na detstvo

V súčasnej dobe, kedy sa s našimi blízkymi nemôžeme stretávať tak často, ako by sme chceli, je vhodné udržiavať kontakt rôznymi inými spôsobmi. To, že na niekoho myslíte a že vám na ňom záleží sa dá vyjadriť nielen slovami, ale aj skutkami. Prvý decembrový týždeň je v znamení Mikuláša, na ktorého sa tešia nielen malé deti, ale tajne aj dospelí. Aj maličká drobnosť dokáže vyčarovať úsmev na tvári seniorov. Vyberte pre starých rodičov zdravé bylinkové čaje, rôzne oriešky či čerstvé ovocie a pošlite im balík bez toho, aby ste im o tom vopred povedali. To nadšenie a príliv radosti, ktorý vyvoláte nečakanou poštou, ich vytrhne z monotónnych dní a budú na toho prekvapenie ešte dlho spomínať. V prípade, že už balíček nestíhate poslať poštou, nechajte im ho pred dverami a zaklopte.

Seniorov najviac poteší list či pohľadnica

Kedysi sme posielali rodine či blízkym vianočný pozdrav, dnes je to skôr raritou. Priania a pohľadnice nahradili smsky či správy na sociálnych sieťach. Seniorov však najviac potešíte, ak im predsa len
pošlete milý list či pohľadnicu. Prečo? Niet nad nadšenie a radosť z toho, keď si v schránke nájdu okrem letákov či šekov vianočnú pohľadnicu. Môžu si ju obzerať, čítať dookola a veľa seniorov si ich
hrdo vystaví na okno či pripne magnetkou na chladničku. Slúži im zároveň aj ako vianočná dekorácia a vždy pri pohľade na ňu ich zahreje príjemný pocit, že niekto na nich myslí.

Zapojte sa do výzvy aj vy a povedzte o nej čo najväčšiemu počtu ľudí, aby sme pre seniorov spoločne vyčarovali kúzelný vianočný čas plný zázrakov.

Výzva č. 2


Výzva č. 3


Výzva č. 4

Máte záujem u nás pracovať?

Hľadáme odborníkov v oblasti starostlivosti o seniorov. Ak vás táto oblasť zaujíma, máte skúsenosti a disponujete empatiou a ľudským prístupom, kontaktujte nás priamo alebo prostredníctvom sekcie KARIÉRA.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit,
info@agapeseniorpark.sk
+421 918 794 348

Chcete vedieť viac?

Otvorenie zariadenia je plánované v januári 2021. Vaše otázky a žiadosti o predbežné rezervácie môžete posielať na e-mail: info@agapeseniorpark.sk
Všetky práva vyhradené © 2019 | Agapé senior park
map-markerchevron-rightcalendarphoneenvelope